Skip to content

Noored võistlesid Saare maakonna meistrivõistlustel

16.-17. augustini peeti Roomassaares Saare maakonna meistrivõistlusi klassides Optimist, Zoom8 ja Laser 4,7.

Kui teisipäeval said purjetajad võistelda mõõdukas tuules, siis kolmapäeval tuli hakkama saada vaikse tuule ja lakkamatu vihmasajuga. Siiski sai kõikides klassides peetud üheksa võistlussõitu, millest lõpptulemustes läks halvim maha arvamisele.

Klassis Optimist tuli Saare maakonna meistriks Martin Vesberg, kes esimesel päeval oli võitmatu, aga suutis ka vaikse tuulega konkurentide kannul püsida. Hõbemedali pälvis teisel päeval säranud Rico Robert Alliksoon ning kolmas oli stabiilselt sõitnud Henri Lember. Parim tüdruk oli Optimistil Meribel Vahstein.

Klassis Zoom8 oli konkurentsitult parim Karl Ader, kes loovutas esikoha vaid korra. Järgnesid Carl Brüggemann Austriast ning Andero Toom.

Klassis Laser 4,7 suutis just vaikse tuulega oma paremuse maksma panna Joosep Laus, kes edestas Eke Ao Nettanit kahe ja esimese päeva järel juhtinud Silver Vahsteini viie punktiga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga