Skip to content

Algasid DN-klassi jääpurjetamise maailmameistrivõistlused

Saarlased Kevin Grass ja Rene Riim osalevad Rootsis Glani järvel peetavatel DN-klassi jääpurjetamise maailmameistrivõistlustel.

Eile alustas võistlemist sada kuuskümmend sportlast, kes jagati hooaja tulemuste põhjal tugevuse järgi kolme gruppi, millest tugevaimas ehk kuldgrupis alustasid ka 38 hooaja edetabeli parimat. Eelsõitude süsteemis alustas esimesena nõrgima asetusega pronksgrupp, millest 12 paremat pääses edasi paremuselt järgmisse hõbegruppi, kust omakorda 12 paremat jõudis välja tugevaimasse kuldgruppi.

Praeguse seisuga on Kevin Grass hõbegrupi liider ning Rene Riim hoiab samas 25. kohta.

Rohkem infot ja tulemused:
http://www.icesailing.org

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga