Skip to content

Heiti Rebase mälestusregatt

Maikuu teisel nädalavahetusel 13.mai sai maha peetud selle hooaja esimene avamerepurjetamise karikasarja etapp – 𝗛𝗘𝗜𝗧𝗜 𝗥𝗘𝗕𝗔𝗦𝗘 𝗠𝗔̈𝗟𝗘𝗦𝗧𝗨𝗦𝗥𝗘𝗚𝗔𝗧𝗧.

Heiti Rebase regatt on etteande stardiga. See tähendab, et palli poolest kõige aeglasem jaht stardib esimesena. Finišis esimesena jaht on nii ka võitja.

Sellel aastal sai Rebase regatt peetud erakordselt ilusa ja päikselise ilmaga. Tuult küll stardi hetkel nappis ja tuli algust tunni võrra edasi lükata, aga hiljem oli seda juba piisavalt.

Start oli Roomassaare muuli vahelt, võeti Abruka teljepoi ja finišeeriti uuesti Roomassaare muuli vahele. Kokku seilati 8,82 miili.

Osalejaid oli kokku tulnud kuus – Katarina Jee, Cassandra, Elli, Heleena, Mercurius ja Kadri ning üks matkapurjetaja – Printsess Roosi.

Esimene koht ja rändkarika võitis KATARINA JEE ja kapten Risto Leedo meeskonnaga.

Kõik tulemused leiad Manage2Sail keskonnast.