Skip to content

Katarina Jee ja Liliann Läti meistrid

Laupäval lõppesid Kuressaare sadamas Läti meistrivõistlused avamerepurjetamises, kus grupis ORC purjetas end Läti meitriks Katarina Jee meeskond ja LYS2 grupis Lilianni meeskond. ORC grupis sai hõbemedalid kaela Jazzi meeskond, kuhu kuulusid ka Saaremaa purjetajad.

Võistluste esimene etapp Riia-Roja kulges vaikivas tuules ja kohati isegi tuulevaikuses. Lühiraja sõidud Roja lähistel tuli tuulevaikuse tõttu ära jätta. Paremini ei läinud ka Roja-Ruhnu etapiga, mis tuulevaikuses tuli mootorijõul läbida. Kui Ruhnu-Kuressaare etapile eelnenuid sõite kimbutas tuulevaikus, siis sõidul Kuressaarde oli tuult kuni 16 m/s. Laupäval toimus kaks lühemat etappi Suures Katlas mõõdukas purjetuules.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga