Skip to content

Kevin Grass tuli Pärnumaa meistriks

Nädalavahetusel peeti Topu lahel jääpurjetamise Pärnumaa meistrivõistlused klassidele DN ja Ice-Optimist. DN täiskasvanute klassis võidutses Vaiko Vooremaa ning juunioride seas Kevin Grass. Noorte jääpurjekal Ice-Optimist sõitis end kullale Keith Luur.

Hooaja teisel edetabelivõistlusel osales 27 jääpurjetajat Eestist, 5 Poolast ja 4 Lätist. Ühe päeva jooksul peeti sobivas purjetuules ära 5 võistlussõitu nii DNil kui Ice-Optmistil. Võistluspäeval puhus mõõdukas tuul 5- 7m/s. Pühapäeval kahjuks enam jääle minna ei saanud, sest vesi oli tõusnud. Jääpurjetajatel oli tükk tegu, et kelgud jäält kätte saada.

Lisaks Grassile, kes võitis DN juunioride arvestuses, osalesid saarlastest veel Rene Riim, kes oli juunioridest 4. ning Joosep Laus, kes saavutas Ice-Optimist klassis 2. koha.

Tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga