Skip to content

Laupäeval algab Muhu väina regatt

18. juulil avatakse Tallinnas 58. Muhu väina regatt.

Pika traditsiooniga regatt viib osalejad seekord Tallinnast Kärdlasse, sealt edasi Kuivastusse ja Roomassaarde ning lõpeb nädala pärast Pärnus. Roomassaarde jõutakse kolmapäeva õhtul,  sadamas toimub etapi autasustamine ning mängivad pillimehed.

Saaremaa Merispordi Seltsist on regatil osalemas 11 jahti – Katarina Jee (kapten Mart Tamm), Lagle II (Ülari Velviste), Evelyn III (Kristen Pugi), Kadri (Andres Haavel), Ahti (Ott Kolk), Cassandra (Jaanis Prii), Maris (Mihkel Šesterikov), Villu (Andres Käsper), Mercurius (Margus Tasa), Liliann (Margus Beljakov), Centaur (Rain Riim).

58. Muhu väina regati koduleht

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga