Skip to content

Matkapurjetamine

Eestis on väga palju ilusaid ja korda tehtud sadamaid, mida avastada merd mööda. 

Sellel hooajal kutsume teid kõiki üles liituma meie merematkajate sarjaga. Võta pere, sõbrad, lemmikloomad kaasa ja mine seiklema.

Selleks ei pea midagi muud tegema, kui olema Saaremaa Merispordi Seltsi liige või kodusadamaks mõni mõni Saaremaa sadam, külasta võimalikult paljusid erinevaid sadamaid nii Eestis kui ka mujal maailmas, jäädvusta see ja lae üles võistluskeskkonda.

Külasta oma alusega, ei ole vahet, kas jaht, kaater või kummipaat, erinevaid sadamaid ja kogu punkte. Hooaja lõpus kuulutame välja merematkaja tiitli.

Tõestamaks, et olid seal, tee enda alusest ja sadamast pilt, lae see keskkonda üles. Kogu võimalikult palju erinevate sadamate külastusi ja naudi seal pakutavat. Isegi, kui külastad ühte sadamat hooaja jooksul mitmeid kordi, siis jäädvusta ja lae võistluskeskkonda see iga kord üles 😉

Kui sul endal alust ei ole, aga soovid ikkagi mängust osa võtta, siis võid külastada sadamaid ka ilma paadita – mine kasvõi jala 🙂  Tõestuseks tee samuti endast ja sadamast pilt ja lae keskkonda üles.

Võistlusest osavõtmiseks registreeri ennast ära aadressil airi@saaremaamerispordiselts.ee , saad vastu lingi, kuhu enda sadamate külastused ära registreerida. 

Võistlus kestab juunist – augustini 

Samuti olete kõik oodatud osa võtma ka Saaremaa Merispordi Seltsi regattidest matkapurjetajatena. Ei pea võidu sõitma vaid seila lihtsalt regatilistega kaasa. 
Need sõidud on veel kõige magusamad – annavad topelt punktid 😉

Mida rohkem purjeid merel, seda ilusam vaade 😉

Mõnusat seilamist, seiklemist ja avastamist!