Skip to content

Ruhnu regatil valitses traditsiooniline tuulevaikus

Seekordne Ruhnu Regatt sai alguse taasiseseisvumispäeva hommikul. Ruhnu regatt on Saaremaa Merispordi Seltsi purjetajate seas olnud läbi aastate väga populaarne ja nii olid ka seekord starti tulnud peaaegu kõik Seltsi jahid. Väga nõrgas tuules lähtunud sõit algas visalt ja kella neljaks õhtul võistlussõit tühistati seoses tuule puudumisega, kuna Ruhnu saarele jõudmise aeg muutus prognoosimatuks.

Koos Pärnust saabunud purjesõpradega veedeti neljapäeval ja reedel aega Ruhnu saarel toimunud festivalil
RuhnuRahu. Laupäeva hommikuks oli mõõdukas tuul pöördunud idakaarde ja soosis Saaremaa poole purjetavaid meeskondi.

Arvertust peeti kahes grupis. Suurematest jahtidest võitis Katarina Jee (kapten Mart Tamm), teine oli Elli (Margus Hiet)ja kolmas Centaur  (Gert Nepper). Väiksematest jahtidest oli parim Mercurius (Margus Tasa) Lote (Rando Salu) ja Bluebirdi (Sulev Siigur) ees.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga