Skip to content

Selgusid seeriavõistluse võitjad

Viimasele Saaremaa Merispordi Seltsi kiiljahtide kolmapäevakule meelitas ilus septembriilm rekordarvu paate. Stardiliinile oli kogunenud 11 võistkonda.

Enne finišit narritas tuul purjetajaid ja lõi võistlejaterivi täiesti segamini. Vigurdavas tuules võitis kolmapäevaku ühemehe kiiljaht Merilen Anre Nõmme juhtimisel, teise koha saavutas SMS noorpurjetajate alus Maris (Joosep Laus) ja kolmas koht kuulus Villu meeskonnale (Ott Kolk).

Üldkokkuvõttes võitis selle hooaja kolmapäevase seeriavõistluse Elli (Margus Hiet) kogudes 41 punkti, teise koha võistles välja Bluebird (Sulev Siigur) 38 punktiga ja kolmanda koha saavutas Lote (Toivo Leivat), kelle kontole kogunes 36 punkti. Hooaja jooksul peeti kokku üheksa osavõistlust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga