Skip to content

SMS valis auliikme

Saaremaa Merispordi Selts valis 2015. aasta purjetamishooaja avamisega seltsi auliikmeks Andres Toomi.

Andres Toom on olnud kolmel valimisperioodil Saaremaa Merispordi Seltsi kommodoor. Kommodoori ja jahtkaptenina on ta andnud märkimisväärse panuse nii avamerepurjetamise kui noorpurjetamise arengule Saare maakonnas. Aktiivse purjetajana on Andres Toom saavutanud Eesti meistri tiitli ja osalenud mitmetel välisvõistlustel. Ta on alati nõu ja jõuga valmis abistama noorpurjetajaid ja seltsikaaslasi.

Seltsi auliikme valis juhatus kõigi juhatuse liikmete poolthäältega. Vastav diplom ja seltsi kuldmärk anti Andres Toomile üle reedel, 15. mail toimunud peakoosolekul.

Samal peakoosolekul võeti seltsi vastu ka kaks uut liiget.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga