Skip to content

Uued Zoom8 maailmameistrid on soomlased

Täna lõppesid Roomassaares Zoom8 maailmameistrivõistlused. Kõik 12 sõitu said peetud ja peale protestide lahendamist olid uued maailmameistrid teada.

Poistest tuli uueks maailmameistriks soomlane Ilari Muhonen Espoo purjetamisklubist, hõbedase medali sai kaela norralane Christoffer Sörlie Fredrikstad seilforening klubist ja pronksi võitis soomlane Lucas Kalermo ESF klubist.

Pärnu Jahtklubi Keith Luur jäi kahjuks pronksimehega samade punktide juures neljandaks ja Jakob Haud Rein Ottosoni Purjespordikoolist viiendaks.

Tubli võistluse tegi Martin Vesberg – olles saarlastest parimana 23-s.

Tüdrukute seas tegid puhta töö soomlannad. Kuldmedali ja maailmameistri tiitli võitis Cecilia Dahlberg HSK klubist, hõbemedal kuulub Emma Grönblom´ile Helsinfors´i klubist ja pronks Sofia Tynkkynen´ile MP klubist.

Eesti parimana oli Helen Pais Kalevi Jahtklubist 12-s ja meie Marie Pihlas 26-s.

Rohkem infot ja kõik tulemused on siin: www.zoom8.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga