Skip to content

Algab Muhu väina regatt

Laupäeval avatakse Haapsalus 56. Muhu väina regatt. Tegemist on ühtlasi ka avamerepurjetamise Eesti meistrivõistlustega. 111 purjekat läbivad distantsi Haapsalu-Heltermaa-Kuivastu-Pärnu-Roomassaare.

SMSi lipu all läheb starti üheksa jahti: Ahti (kapten Ott Kolk), Cassandra (Jaanis Prii), Maris (Mihkel Šesterikov), Mercurius (Margus Tasa), Liliann (Margus Beljakov), Centaur (Rain Riim), Sophia (Tiit Sarapuu), Katarina Jee (Mart Tamm) ja Kadri (Andres Haavel). SMSi ja KJK ühise egiidi all võistleb Evelyn III (Kristen Pugi).

Pealtvaatajad saavad regati melu nautida Roomassaare sadamas reedel 19. ja laupäeval 20. juulil. Reedel olenevalt ilmast saabuvad jahid öiselt etapilt Pärnust ning õhtul kell 21 esineb SSB. Laupäeval kell 1000 antakse start Roomassaare ringile, millele on võimalus merele kaasa elama minna Abroga. Kell 1700 on kavas regati lõpetamine ning selle järel kell 1830 pidu Läti ansambli Keksi saatel.

Rohkem infot ja tulemused leiab regati kodulehelt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga