Skip to content

Algab Muhu väina regatt

Laupäeval, 7. juulil algab Pärnus 55. Muhu väina regatt, mis on avamerepurjetajatele Eesti meistrivõistlusteks.

SMS on hetkel registreerunud 105 jahi hulgas esindatud 12 jahiga – erinevates stardigruppides osalevad Sophia (kapten Tiit Sarapuu), Evelin III (Kristen Pugi), Katarina Jee (Mart Tamm), Centaur (Rain Riim), Vesileenu (Tiina Maalinn), Kadri (Andres Haavel), Cassandra (Jaanis Prii), Zoo (Toivo Matt), Liliann (Margus Beljakov), Maris (Rene Riim), Sinilind (Vahur Grünthal) ning Ahti (Ott Kolk).

Nädalapikkusesse regatti on kavandatud seitse etappi, mille jooksul seilatakse Pärnust Kuivastusse, sealt edasi Heltermaale, Haapsallu ja Tallinna. Regati avamine on Pärnus laupäeva õhtul.

Regatile saab kaasa elada kodulehekülje kaudu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga