Skip to content

Algas Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

Täna algas Roomassaares EJL Purjetamise Eesti Meistrivõistluste sarja avaetapp Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, kus Optimist, Zoom8 ja Laser 4.7 klassides on omavahel mõõtu võtmas 138 noorpurjetajat Eestist ning Lätist.

Regati avapäeva ilmestasid päikesepaiste ning mõnusaks purjetamiseks just paraja tugevusega puhunud tuul. Kõigi kolme võistlusklassi tulemustabelisse said täna kirja kolme sõidu tulemused.

Zoom8 klassis on esimese võistluspäeva järgselt ühe sõiduvõidu, kolmanda ja neljanda resultaadiga kokkuvõttes liider Elisabeth Ristmets. Teisel positsioonil on Tristan Šaraškin ning kolmas Lisbeth Taggu.

Laser 4.7 klassis juhib puhta sõiduvõitude seeriaga Sten-Markus Andresson Kaspar Rausi ja Liis Annuse ees.

Suurima osalejate arvuga Optimist klass startis täna kahe võrdse suuruse ja tasemega grupina. Laupäeval jätkavad klassi 45 paremat võistlemist kuldgrupis ning ülejäänud hõbegrupis, sealjuures homsete sõitude järel pääsevad hõbegrupi 3 parimat pühapäevaks samuti kuldgruppi. Klassis on praegu esimesel kohal Läti purjetaja Emils Amsils. Parima eestlasena on teisel positsioonil Mia Marin Lilienthal ning kolmas on lätlane Ricards Mucins.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga