Skip to content

Algas Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

Täna algas Roomassaares Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, kus on osalemas erakordselt suur arv purjetajaid – kokku on kõigis võistlusklassides stardis 204 sportlast Eestist, Lätist ja Leedust. Purjetamise Eesti Meistrivõistluste sarja etapiks oleval regatil peeti täna kõigis klassides, välja arvatud Formula purjelaudadel, kolm võistlussõitu. Formulate jaoks oli tuult täna liiga vähe.

Saarlastest läks võistluse avapäev hästi Silver Vahsteinil klassis Laser 4,7, kus ta hoiab 2. kohta. Samas on Joosep Laus 4. ja Daniel Rüütel 5.

Zoom8-l on Marie Pihlas avapäeva järel 4. kohal.

Klassis Optimist on võistlemas rekordiliselt palju – 96 noort. Meie parimana hoiab Martin Vesberg 11. kohta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga