Skip to content

Algasid Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused

Reedel algas Tallinna lahel EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karika teine regatt, Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused.

Pirital võistlevates Laser Radial, Laser Standard, Finn, 470 ning RS Feva klassides on võistlemas üle 60 sportlase jahtklubidest ja purjetamiskoolidest üle Eesti.

SMSi purjetajad võistlevad Laser Radialidel ja RS Fevadel. Radialil sõitsid avapäeval hästi ühe sõiduvõidu võtnud Liina Kolk ja Siim Ots, kes hoiavad vastavalt 2. ja 3. kohta. Rene Riim on 7., Rimo Timm 8. ja esimest korda Radial-klassis võistlev Henri Lepik 12. Selles klassis osaleb 18 purjetajat.

RS Fevadel on 17 võistleja hulgas Kristo Õunap – Hardo Niit kolmandad ja Aleksander Muru – Johannes Muru 11.

RS Feva on Olümpiapurjetamise Eesti karikasarjas võistlevate klasside seas uustulnuk. 18 paadist koosnev laevastik jõudis Eestisse alles sel kevadel Eesti Jahtklubide Liidu ja Vopak E.O.S.-i koostöös.

Kalevi Jahtklubi meistrivõistlustel toimuvaid sõite saavad kõik huvilised paatidele paigutatud GPS seadmete abil reaalajas vaadata ka internetis Minu Rada OÜ loodud spordivõistluste jälgimise keskkonnas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga