Skip to content

Eesti ja Läti noored purjetajad kohtuvad Roomassaares

26.-30. juunini toimub Roomassaares „Young Sailors“ projekti raames rahvusvaheline purjetamislaager noortele, kes sõidavad Optimist, Zoom8 või Laser Radial svertpaadiklassides.

Osalema on oodata ligi 40 purjetajat Saaremaalt, Pärnust, Tallinnast ja Lätist.

Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt toetatav Eesti-Läti piiriülese koostöö programmi raames toimuva „Young Sailors“ projektiga soovitakse arendada noorte purjetamist ning tuua kahe naaberriigi koostöös veelgi rohkem noori selle mereäärsetele piirkondadele omase spordiala juurde. Projekti osapoolteks on Saaremaa Merispordi Selts, Pärnu Jahtklubi, Läti Laser-klassi liit ning Läti Purjespordiföderatsioon.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga