Skip to content

Jäätükkidega võidu

Saaremaa Merispordi Selts lõpetab laupäeval, 19. septembril purjetamishooaja Bellingshauseni mälestusregatiga, „Jäätükkidega võidu“.
Regatt toimub mitmevõistlusena, kus esimene etapp on avamerepurjetamine merel (ca 8 NM) ja teised etapid toimuvad meeskondadega sadamas.
Kõik osalevad jahid saavad auhinnad. Lisaks muidugi eriti hinnalised auhinnad võitjatele.

Ajakava:
Kaptenite koosolek kell 10.20
Regati avamine kell 10.30
Start merele kell 11.00

Viimastel aastatel on sattunud nii, et regatt toimub septembris just sellel nädalvahetusel, mil saarlastel on põhjust tähistada oma kuulsa meresõitja, Antarktika avastaja Fabian Gottlieb Benjamin von Bellingshauseni sünnipäeva, mis on 20. septembril. Regatt Jäätükkidega võidu on hea viis kuulsat meresõitjat meeles pidada. Regati nimigi sobis selleks suurepäraselt – sõitis ju ka Bellingshauseni oma kuulsal Antarktika avastusretkel just jäätükkidega võidu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga