Skip to content

Kaarel Kruusmägi tuli Eesti meistriks

Pärnus lõppes pühapäeval EJL Olümpiapurjetamise Eesti karikasarja kuuendaks etapiks ning Laser Radial klassi Eesti meistrivõistlusteks olnud Sügisregatt. Ühtlasi on nüüd Optimist, Laser 4.7, Laser Radial ning RS Feva klassidele lõppenud tänavune EJL karikasari.

Reedel purjetajad tormi tõttu merele ei pääsenud, kuid järgnevalt suudeti pidada kõigis klassides kuus võistlussõitu.

Laser Radialil tuli Eesti meistriks Kaarel Kruusmägi. Naiste arvestuses oli kolmas Liina Kolk.

Laser 4,7-l saavutasid kaksikvõidu nii Sügisregati kui karikasarja arvestuses Kristo Õunap ja Hardo Niit.

Optimistil lõpetas teise kohaga Martin Õunap, kes EJL karikasarja kokkuvõttes saavutas kolmanda koha. Nii Sügisregatil kui karikasarjas sai neljanda koha Joosep Laus. Marie Pihlas oli Sügisregati parim tüdruk.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga