Skip to content

Kalevi meistrivõistlustelt saarlastele palju medaleid

28.-30. juunini toimusid Pirital EJL Olümpiapurjetamise Eesti karikasarja kuuluvad Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused klassides Laser Radial, Laser, Finn, RS Feva, 29er ja F-18.

Kolme päeva jooksul peeti kõigis paadiklassides kaheksa võistlussõitu. Tuul oli kõigil kolmel päeval vaiksemapoolne, maksimaalselt 5 m/s. Saaremaa purjetajad tõid koju hulganisti medaleid, kõige säravam tulemus jäi seekord siiski tulemata.

SMSi purjetajatest õnnestus regatt Kaarel Kruusmägil klassis Laser Standard, kus ta saavutas teise koha.

Klassis Laser Radial olid Henri Lepik ja Hardo Niit noortearvestuses vastavalt teine ja kolmas. Naiste arvestuse pronksmedali pälvis samas paadiklassis Liina Kolk.

29eril saavutasid Kristo Õunap-Kevin Grass samuti kolmanda koha, nii nagu ka Martin Õunap – Joosep Laus klassis RS Feva. Eke Ao Nettan – Daniel Rüütel olid RS Feval U14 arvestuses teised.