Skip to content

Katarina Jee tuli Eesti meistriks

Laupäeval lõppes Tallinnas Muhu väina regatt, mille käigus selgitati ka Eesti meistreid avamerepurjetamises. Regatt koosnes seitsmest etapist, mille jooksul kogesid purjetajad nii tugevat tuult ja vihma kui tuulevaikust ja päikesepaistet. Pärnust alanud regatt kulges läbi äsjavalminud Kuivastu sadama, sealt edasi Heltermaale ja Haapsallu ning lõppes Tallinnas. Kokku osales 115 jahti Eestist, Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaalt. Punktiarvestuses arvestati lõpptulemusest halvima osavõistluse tulemus maha.

Grupis ORC 3 tuli meistriks Katarina Jee meeskond koosseisus Priit Riim, Andres Tamm, Madis Tamm, Tanel Peeters, Karl Mölder, Risto Leedo, Priit Sannik ja Villu Vahter kapten Mart Tamme juhtimisel. Samas grupis sai Centaur (kapten Rain Riim) 11. koha.

Üheteistkümne Folkboodi hulgas pälvis hõbemedali Ahti (Ott Kolk).

LYS 2 grupis saavutas kolmanda koha Maris (Rene Riim), neljas oli veel enne viimast etappi võistlust juhtinud Sinilind (Vahur Grünthal) ning 17. kohaga lõpetas Cassandra (Jaanis Prii).

Grupis LYS 1 saavutas neljanda koha Liliann (Margus Beljakov), viies oli Sophia (Tiit Sarapuu) ning kümnes Zoo (Toivo Matt).

ORC4-s oli Kadri (Andres Haavel) 5. ja Vesileenu (Tiina Maalinn) 9. Saaremaad esindas selles grupis ka Lagle II (Ülari Velviste), kes sai kokku 10. koha.

ORC2-s sai Evelyn III (Kristen Pugi) 15. koha.

Tulemused ja info Muhu väina kodulehel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga