Skip to content

Kihnu-Pärnu etapivõit Liliannile, regativõit Mercuriusele

Täna purjetati lühike Dermoshop/Confido Kihnu – Pärnu etapp.

Saarlaste parimana võttis etapilt võidu Liliann LYS II grupis – tõustes sellega üldarvestuse neljandale kohale. Samas grupis sai Centaur täna 14-da koha ja langes sellega üldarvestuses viiendaks.

LYS III grupis valelähtega alustanud Mercurius tegi sõidu jooksul õiged valikud ja finišeeris grupi esimesena – korrigeeritud ajas tuli siiski teine koht, aga kuna Lote sõit ebaõnnestus (14 koht) siis üldarvestuses kerkis ainuliidriks Mercurius ja homne sõit nendelt esikohta enam ära ei võta. Lote jätkab teisel kohal.

Esikoht peaks kindel olema ka ORC III grupis kus Läti jaht Bailarina omab piisavat edumaad teiste jahtide ees. Selles grupis on Lagle III tänase neljanda kohaga kokkuvõttes kolmas ja Kadri viienda kohaga kokkuvõttes ka samal kohal.

LYS I grupis ei olnud täna kõige parem päev Katarina Jee meeskonnal (10 koht), grupis jätkatakse küll esimesena aga homne sõit võib veel korrektuure teha esikolmikus. Samas grupis seilas Cassandra täna 15-da koha vääriliselt ja nad jätkavad kokkuvõttes 16-l kohal.

ORC II grupis sai Evelyn III täna viienda koha ja langes kokkuvõttes neljandaks aga ka selles grupis võib homne sõit esikuuiku veel ringi mängida.

Seega jagub põnevust homsetesse Sportland/HH Pärnu lühirada sõitudesse küllaga.

Täpsem info tulemuste kohta on siin:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga