Skip to content

Kolmapäevak peeti seekord suvistes oludes

Juba seitsmendat kolmapäeva sel hooajal kogunes peale tööpäeva lõppu hulk purjetamishuvilisi Roomassaare jahisadamasse, et startida järjekordsele osavõistlusele SMS-ML Boat Center kolmapäevasest seeriavõistlusest.

Viis paati võtsid kasinas purjetamistuules mõõtu Suures Katlas 5,2-meremiilisel rajal. Võistluse võitis Centaur (kapten Rain Riim), teise koha sõitis välja Mercurius (Indrek Kivi) ja kolmas koht kuulus Lotele (Rando Salu). Saaremaa noorpuurjetajad Marisel (Mihkel Šesterikov) sõitsid välja neljanda koha.

Üldarvestuses juhib Centaur (33 punkti), teine on Lote (24 punkti), kolmas Mercurius (23 punkti). Kolmapäevasest seeriavõistlusest on pidada veel kolm osavõistlust, millest järgmine toimub 12. septembril.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga