Skip to content

Kuressaare linna meistritiitlile purjetati ideaalsetes tuuleoludes

Septembrikuu 13. päeval purjetati Suures katlas võidu Kuressaare linna meistritiitlite nimel. Päikesepaisteline ja soe ilm soosis igati purjetajaid, kes selgitasid parimaid kolmes vastutuule- allatuule rajal peetud sõidus. Idakaarest 4-9 m/s puhunud tuul oli küllaltki keerutav ning edu saatis võistkondi, kes suutsid paremini tuule muutumist jälgida. 

Suuremate jahtide hulgas haaras Kuressaare linna meistritiitli jaht Katarina Jee (kapten Mart Tamm), kes võitis kõik sõidud ning kogus 3 punkti. Järgnesid võistlust hästi alustanud Liliann (Margus Beljakov) 9 punktiga ning stabiilselt edenenud Elli (Margus Hiet) 12 kohapunktiga.

Väiksemate jahtide hulgas käis tuline heitlus tiitli nimel jahtide Kadri ja Mercurius vahel. Pingelisest võitlusest väljus Kuressaare linna meistritiiliga Mercurius (Margus Tasa) ning hõbedaga tuli leppida jaht Kadri (Andres Haavel) meeskonnal. Kolmandana järgnes mõnevõrra suurema vahega väikejaht Merilen (Anre Nõmme).

2014. aasta hooaja võitjad Saaremaa Merispordi Seltsi karikavõistluste arvestuses selguvad peale SMS-TRIDENS kolmapäevase seeriavõistluse viimase etapi toimumist kolmapäeval 17. septembril. Avamerepurjetajate märjale hooajale paneb punkti laupäeval 27. septembril toimuv traditisiooniline regatt Jäätükkidega võidu.

infoviking.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga