Skip to content

Kutsume huvilisi Riiga

Riias, Auda jahtklubis toimub 30. juunil Eesti – Läti koostööprojekti Young Sailors lõpuüritus.

Selle raames toimub lõputseremoonia 30. juunil kell 11.00 ja õhtul kontsert ning pidu nii noortele kui täiskasvanutele.  Projekti lõpetamisele on oodatud kõik noorpurjetajad ja nende vanemad. Kutsutud on ka kõik SMS liikmed koos perega. Samuti kõik purjetamishuvilised noored ja täiskasvanud.

Riiga sõiduks tellime  bussi, mis väljub Kuressaarest laupäeval, 30. juuni varahommikul, et kell 11.00 Riias kohal olla.  Riias on ööbimine 30. juuni vastu 1. juulit hostelis.  1. juulil toimub linnaekskursioon ja Riia loomaaia külastus. Sama päeva õhtuks jõuame koju tagasi.

Ürituse osalustasu on lapsele (alla 18 aastat) 20 eurot ja täiskasvanule 25 eurot. Osalustasu katab bussitranspordi, parvlaevapiletid, majutuse hostelis 2-4 kohalistes  tubades koos hommikusöögiga ja  loomaaia pileti.  Samuti on ilma lisatasuta kogu 30. juuni Auda jahtklubis toimuv.

Alla 18 aastase lapsel peab  olema kaasas vastutav täiskasvanu (või vastav kokkulepe mõne teise kaasasõitva lapsevanemaga).

Registreeruda ja osalustasu tasuda tuleb 25. juuniks.

Registreerumine toimub meilaadressil jaanis@cassiopeia.ee.  Selleks palun anda teada registreerunute nimed ja kontaktandmed.

Osalustasu tuleb kanda üle Saaremaa Merispordi Seltsi arveldusarvele Swedbangas  a/a 221016818557. Ülekande selgitusse palume kirjutada „Riia ekskursioon“ ja isikute nimed kelle eest osalustasu on makstud.

Üritust toetab Euroopa Regionaalarengu Fondi Eesti-Läti piiriülese koostöö programm.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga