Skip to content

Lapsed võistlesid Kuldseekli regatil

21.-23. maini peeti Tallinnas Pirital traditsioonilist Kuldseekli regatti Taavi Oru mälestuseks, seekord juba 39. korda.
Selle võistluse eripära on see, et lisaks purjetamisele tuleb läbida ka jooksu- ja ujumisdistants.

Eraldi peetakse arvestust ka purjetamisvõistlusel. Seekord oli purjetamisega raskusi, sest laupäeval nii stabiilset tuult ei tekkinudki, et oleks võistleda saanud. Äikese saatel otsustati noored purjetajad hoopiski kaldale saata.
Pühapäev algas samuti ootamisega – seekord oodati lisaks tuule saabumisele ka udu hajumist.
Lõuna paiku saadi siiski merele ning kokku peeti kolm sõitu. Purjetamine vaikses tuules õnnestus saarlastest kõige paremini Trinette Välissonil, kes viimase sõidu võiduga saavutas 73 osaleja hulgas 4. koha, olles tüdrukute arvestuses teine. Anni Kubjas oli 14.

Tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga