Skip to content

Lohusalus soosis sügisene ilm saarlasi

Lohusalus peetavatel TJK karikavõistlustel peeti laupäeval kolm võistlussõitu. Tuuline, vihmane ja külm ilm sobis saarlastele.

Klassis Laser 4,7 jätkas võiduseeriat Kristo Õunap, kes siiani on võitnud kõik peetud võistlussõidud. Teist kohta hoiab selles klassis vaatamata täna kohtunikelt saadud karistuse tõttu ühele sõitmata jäänud sõidule Hardo Niit.

Hästi esines täna ka Ardo Hansalu, kes klassis Zoom8 võitis kõik kolm peetud sõitu ning hoiab kokkuvõttes teist kohta. Selles klassis on hetkel kolmandal positsioonil Sander Puppart, Marie Pihlas on kuues, Mihkel Šesterikov kaheksas ning Henri Paet kümnes.

Klassis Optimist õnnestus Martin Õunapil täna võtta üks sõiduvõit ning tõusta kokkuvõttes neljandaks. Joosep Laus on pärast teist võistluspäeva kuuendal ning Eke Ao Nettan üheksandal kohal.

Laser Standardil jätkab Kaarel Kruusmägi neljandal ning Laser Radialil Henri Lepik seitsmendal ning Rimo Timm kaheksandal koha.

Homme alustatakse võistluspäeva kell 11.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga