Skip to content

Marie Pihlas pälvis Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu noore sportlase preemia

Saaremaa purjetaja Marie Pihlas pälvis ühena Eesti noorsportlastest preemia SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu abikaasa allfondist.

Teisipäeval andis Evelin Ilves Vabariigi Presidendi Kantseleis noore sportlase preemia üle veemoto maailmameistrile Rasmus Haugasmägile, purjetajale Marie Pihlasele ja kergejõustiklasele Margit Kalkile. Võistkonnapreemia pälvis võimlemisklubi Janika noorte rühm Diamonds.

Koostöös Nordea pangaga anti noore sportlase preemiad välja üheksandat korda. Laureaatide nimel kõnelenud Marie Pihlas tänas kultuurirahastut, Nordea panka, perekondi ja treenereid. “Tore on teada, et sind toetatakse ja sinu unistusse usutakse,” ütles Pihlas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga