Skip to content

Martin Õunap juhib Kuldseekli võistlust

Tallinnas on käimas Kuldseekli regatt, kus eile peeti jooksuvõistlus, täna hommikul võtsid noored mõõtu ujumises ning õhtupoole peeti ka kolm purjetamise võistlussõitu.

Kahe päeva kokkuvõttes juhib Optimistidel võistlust Martin Õunap. Eile jooksus kiireim olnud Sander Puppart on hetkel kolmas ning Joosep Laus hoiab kuuendat kohta. Kokku on võistlemas 39. noort purjetajat.

Zoom8-l on samuti oma klassis jooksus parim olnud Taavi-Martin Enno 3. ja Mihkel Šesterikov 7. Selles klassis on võistlejaid 19.

Samal ajal toimuvad ka Kalevi jahtklubi noorte meistrivõistlused, kus Laser Radial klassis 11 võistleja hulgas paikneb Liina Kolk hetkel 3. ja Rimo Timm 4. positsioonil. Juhib Anna Pohlak Tallinna Jahtklubist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga