Skip to content

Mereteemaline teatrietendus Kuressaares

“Ma olen tuul” 19.veebruaril Kuressaare linnateatris

„Väga täpselt on aga välja nuputatud kahe merele läinud mehe karakterid. Ott Aardam mängib elurõõmsamat, aktiivsemat, Marius Peterson salapärasemat, endassetõmbunumat,“ kirjutab selles etendusest Eesti Päevaleht.

Theatrumi uuslavastus “Ma olen tuul” on piireületav ja lummav lugu ühest äraminekust ja selle mõistapüüdmisest. Ja sellest, millise hinnaga tuleb lahkumine ja leppimine. “Ma olen tuul” vaatab sügavalt silma teemale, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. Meil kõigil on oma suhe äraminekutega, mis võivad olla väiksemal või suuremal määral pöördumatud – kodust võõrsile, ühest seisundist teise või siis… päris ära, seitsme tuule teed.

Tõlkija Eva Eensaar

Lavastaja Lembit Peterson

Valguskunstnik Rene Liivamägi

Osades Marius Peterson ja Ott Aardam

Flöödil Mari-Liis Vihermäe

Kust puhub tuul ja kuhu läheme meie? “Kas on nii, et kui ei tea, mida tahad, muutud tuuleks. Kui ei leia, mida tahta.” (Lembit Peterson)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga