Skip to content

Meribel Vahstein Eesti meistrivõistluste pronksil

19.-22. augustini peeti Tallinnas Eesti meistrivõistlusi klassidele Optimist, Zoom8 ja Laser 4,7 (ILCA 4).

Peamiselt tugevas tuules kulgenud võistlusel peeti Laser 4.7 ja  Zoom8 klassides 12 võstlussõitu, Saarlastest tegi kõige säravama esituse Meribel Vahstein, kes saavutas Laser 4,7-l tüdrukute kolmanda koha, olles ka üldarvestuses 67 võistleha hulgas kõrgel 9. kohal. Tubli soorituse tegi ka Georg Paomees, kes oli samas klassis 11. 11 koha sõitis välja ka Artur Ader Zoom8-l.

Optimist klassis neljapäeval liiga tugeva tuule tõttu ei purjetatud, kokku jõuti kolme päeva jooksul ära pidada 9 võistlussõitu. 92 võistleja hulgas saavutas Kaur Vesberg 7. koha, 7. oli ka Trinette Välisson tüdrukute arvestuses.

Tulemused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga