Skip to content

Noored Haapsalus edukad

Haapsalus toimus 8.-9. septembrini Läänemaa meistrivõistluste raames järjekordne LHV etapp algajatele optimistipurjetajatele.

Muutlikes ilmaoludes peetud võistlusel tegi pagiline ja keerutav tuul pealtvaatamise lapsevanematele ning muudele huvilistele eriti põnevaks.

Saarlaste parimana LHV arvestuses regati avapäeva järel teist kohta hoidnud Peeter Kaju jätkas head minekut ka teisel päeval ning saavutas kokkuvõttes esikoha. Esimese regati kogemuse sai Raul Tahk, kes samuti näitas südikat sõitu ning tuli LHV arvestuses 7. kohale. Harry Saarmann sai 19., Richard Anwar Rahnik 21., Jürgen Saks 24., Erik Robert Koppel 33. ja Rene Dubrovski 37. koha. LHV arvestuse purjetas 48 noort.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga