Skip to content

Õunap-Grass EMV pronksil

Roomassaares lõppesid pühapäeval Saaremaa karikavõistlused kahemehepaatidele. Kolme päeva jooksul peeti kõigile kolmele osalenud paadiklassile seitse võistlussõitu. Kokku oli võistlema tulnud 35 paatkonda Soomest, Venemaalt, Tallinnast, Pärnust, Haapsalust ja Saaremaalt.

Klassis F-18 tulid karikavõitjateks Uku Kuusk – Aivar Soo, 29eril olid parimad Juuso Roihu – Henri Roihu ning RS Feval Tavo Annus – Mikael Ristmets.

Klassides 29er ja RS Feva toimusid ka Eesti meistrivõistlused ning kuna EOK reeglid näevad ette, et Eesti meistrivõistlustel saavad osaleda vaid Eesti kodanikud, siis pälvisid klassis 29er pronksmedalid Saaremaa karikavõistlustel 4. koha saanud kohalikud purjetajad Kristo Õunap ja Kevin Grass.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga