Skip to content

Õunapid MMil kuldlaevastikus, Pihlas 21.

Rootsis Saltsjöbadenis lõppesid Zoom8-klassi maailmameistrivõistlused. Viimasel võistluspäeval puhus tuul 5-6 m/s ning poiste kuldlaevastikule peeti neli võistlussõitu, teised grupid jõudsid purjetada kolm sõitu.

SMSi purjetajatest seilasid kuldgrupis Kristo ja Martin Õunap. Kristo lõpetas võistluse 16. ning esimest korda selles paadiklassis võistlev Martin 27. kohaga. Võitis Simon Weideskog Rootsist, eestlaste parimana saavutas tallinlane Juuso Roihu hõbemedali.

Hõbelaevastikus näitas viimasel päeval head minekut Sander Puppart, kes ühe sõiduvõidu ja kahe kolmanda kohaga kindlustas endale selles grupis teise koha. Karl Lember sai hõbegrupi 9., Mihkel Šesterikov 13. ja Henri Paet 32. koha.

Tüdrukute hulgas esines tublilt samuti esimest korda Zoom8-l võistlev Marie Pihlas, kes saavutas 21. koha. Võitis Anna Munch Taanist.

Kokku võistles 86 poissi ja 53 tüdrukut.

Võistluste koduleht

Võistlussõitu toetasid DFDS Seaways, Baltic Workboats, Saare Fishexport, Saaremaa Merispordi Selts

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga