Skip to content

Parim turismiarendaja on Muhu väina regatt

Hiiumaal eile toimunud III Lääne-Eesti turismi aastakonverents päädis õhtul suure auhindamise ja parimate turismitegijate väljakuulutamisega.

Aasta turismiteo kategoorias kandideerisid MTÜ Lääne-Eesti Turism juhataja Anneli Haabu sõnul need, kes olid silma paistnud eelmise aasta septembrist kuni selle aasta septembrini. Selles kategoorias sai teise koha Kärdla sadam, mis avati tänavu mais ja esimene koht oli seekord kahtlusteta Lottemaa teemapargi päralt.

Lääne-Eesti parima turismiarendaja kategoorias vaadati n-ö pikaajalisemalt nii koostööd, arengut, jätkusuutlikkust kui ka kõike muud taolist. “Teise koha sai Saaremaa GOSPA hotell ja esimese Muhu väina regatt,” ütles Haabu.

Kertu Kalmus / Saarte Hääl

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga