Skip to content

Pihlas, Õunap ja Kruusmägi jätsid esikohad koju

Täna lõppes Roomassaares Saaremaa Merispordi Seltsi regatt. Viimasel päeval peeti vaikses tuules kolm võistlussõitu. Sellega said kõik kavandatud seitse sõitu peetud.

Klassis Optimist saavutas Martin Õunap teise koha. Marie Pihlas võitis kuldmedali tüdrukute arvestuses. Tubli kuuenda kohaga lõpetas Joosep Laus. Võitis Keith Luur Pärnust, osalejaid oli 52.

Klassis Zoom8 pälvis pronksmedali Ardo Hansalu, Sander Puppart oli 7. ja Mihkel Šesterikov 8. Võitis Juuso Roihu Tallinnast.

Klassis Laser 4,7 oli konkurentsitult parim Kristo Õunap, kes võitis kõik sõidud. Teise koha sai sama kindlalt Hardo Niit.

Laser Radialil oli parim Kaarel Kruusmägi.

Saaremaa Merispordi Seltsi regatt kuulub EJL Olümpiapurjetamise Eesti karikasarja. Saaremaa Merispordi Seltsi regati korraldas Saaremaa Merispordi Selts koostöös Kuressaare linna, AS-i Saarte Liinid ning Eesti Jahtklubide Liiduga.