Skip to content

Raul Vinni foto kuulutati elegantsemaks pildiks

Raul Vinni jääpurjetamise EM-l tehtud foto pälvis Leedu ainsa purjetamisajakirja Žurnalas Vejo fotokonkursil “Tuul ja purjed” eriauhinna kui kõige elegantsem pilt.

“Mul on hea meel, et auhinna võitis just Eesti jääpurjetamise pilt. See on midagi sellist, mida iga päev ei näe,” ütles Raul Vinni, kes Saaremaa jahi Katarina Jee kapteni Mart Tamme innustamisel saatis konkursile viis pilti eelmisest aastast.

Auhinna toonud pilt on tehtud 2011. aasta alguses Nasval toimunud DN-klassi jääpurjetamise Euroopa meistrivõistlustel. Huvitav kokkusattumus on ka see, et tol päeval viis Raul Vinni ATV-ga Suure Katla jääle just Mart Tamm.

Konkursile laekunud 117 foto seast valiti välja neli paremat pilti ja anti välja ka kolm eriauhinda. Leedu purjetamisajakiri on 70-leheküljeline ja ilmub kord kvartalis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga