Skip to content

Saaremaal selgitatakse jääpurjetamise Euroopa meistrid

Järgmisel nädalal toimuvad Kuressaare lähistel Roomassaare merejääl Monotüüp XV klassi jääpurjetamise Euroopa meistrivõistlused. Lisaks selgitatakse välja Balti ja Euroopa karika võitjad.

Võistluste peakorraldaja Juhan Kolk ütles, et parimad jääolud on praegu Roomassaare lähistel, jääpurjetajate suurimaks probleemiks võib aga kujuneda liiga paks lumekiht. Roomassaare sadama lähistel toimuvaid võistlusi on omal riisikol võimalik vaatama minna ka pealtvaatajatel.
Osalema on registreerinud ligi 30 meeskonda. Saarlasi on sel aastal stardis kuus meeskonda: C5 (purjenumber) Meelis Saarlaid – Urmas Kruusmägi; C6 Veljo Heinmets – Andrias Sillaste; C7 Juhan Kolk – Andres Haavel; C8 Ants Haavel – Marko Pomerants; C12 Kaarel Trei – Peeter Heinmaa; C13 Ott Kolk – Andres Käsper; C14 Indrek Aavik – Riho Leppik; C45 Priit Saarlaid – Taavi Välisson.

Varem on Saaremaal 2011. aastal peetud soolopurjetamise DN-klassi Euroopa meistrivõistlusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga