Skip to content

SMS valis omale tegevjuhi

21.mail toimunud üldkoosolekul valiti Saaremaa Merispordi Seltsile uus juhatus, kes muuhulgas otsustas luua klubile tegevjuhi koha. 

Alates 12.07 alustab Saaremaa Merispordi Seltsi ja Kuressaare Jahisadama tegevjuhtina Airi Raamat. 

Airi suurimaks eesmärgiks selles rollis  on leida meie noorpurjetajatele toetajaid, et nad saaksid treenida ja võistelda parimates tingimustes ning leida uusi ja huvitavaid projekte, kus kaasa lüüa. Arendada ja kaasajastada sadamat, et see oleks matkapurjetajate seas populaarsuse tipus.

Visiooniks on tuua rohkem täikasvanuid ja noori merele lähemale, elavdada seltsi elu ning muuta Kuressaare Jahisadam seltsi aluste kodusadamaks.

„Tegemist on ideaalse olukorraga, kus ristusid minu suur unistus ja selline võimalus. Selliseid pakkumisi ei tule just igapäev ja seepärast võtsingi selle koha vastu suure põnevuse ja entusiasmiga. Olgugi, et olen aastaid mandril töötanud erinevates ettevõtetes, siis teadsin alati, et Saaremaale tagasi ja Saaremaa heaks soovin töötada,“ ütles Airi.

Airi on lõpetanud Hiiumaal väikesadamate eriala, muuhulgas läbinud kaks praktikat Soomes ja Itaalias. Töötanud Veeteede Ametis, Cleveronis ja üle 10a Tallinna Sadamas, kus muuhulgas oli täna sõitvate parvlaevade ehituse projektis tegev.

Kui sul on ideid, mõtteid, mida jagada, siis Airiga saab ühendust telefonil 5562 3020 ja e-mailil airi.raamat@gmail.com

Kui tahad täpsemalt teada, kuidas ristusid Airi ja Saaremaa Merispordi Seltsi teed, siis loe lähemat SIIT 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga